Forum - CSKA Handball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum - CSKA Handball

Handball Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВРЪЩА!!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Evrosi Gospodinov

Evrosi Gospodinov


Брой мнения : 2
Registration date : 02.02.2009

ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВРЪЩА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВРЪЩА!!!   ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВРЪЩА!!! EmptyПон Фев 02, 2009 1:10 pm

Здравейте приятели казвам се Евроси Господинов и съм бивш играч на хандбален клуб ЦСКА за тези които ме познават или просто се сетят кои съм аз играех с Номер #9 . Много поздрави а за тези които не знаят кои съм скоро май ще се запознаем!!!Бях в е дин отбор с много добри играчи като Иван Белев , Малкия Мурж , Иван Господинов , Величко Андреев и т.н.!!!ЛИПСВАТЕ МИ
Върнете се в началото Go down
Krombacher
V
V



Брой мнения : 91
Registration date : 30.06.2007

ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВРЪЩА!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВРЪЩА!!!   ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВРЪЩА!!! EmptyПон Фев 02, 2009 3:16 pm

Evrosi Gospodinov написа:
Здравейте приятели казвам се Евроси Господинов и съм бивш играч на хандбален клуб ЦСКА за тези които ме познават или просто се сетят кои съм аз играех с Номер #9 . Много поздрави а за тези които не знаят кои съм скоро май ще се запознаем!!!Бях в е дин отбор с много добри играчи като Иван Белев , Малкия Мурж , Иван Господинов , Величко Андреев и т.н.!!!ЛИПСВАТЕ МИ
Ти хубаво идваш ама кат няма ЦСКА
Върнете се в началото Go down
 
ЕДНА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВРЪЩА!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Forum - CSKA Handball :: Добре дошли във Форума на ХК ЦСКА :: Български Хандбал-
Идете на: