Forum - CSKA Handball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum - CSKA Handball

Handball Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Попълване на галерията на сайта

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Quester666
M
M
Quester666


Брой мнения : 20
Registration date : 10.01.2007

Попълване на галерията на сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Попълване на галерията на сайта   Попълване на галерията на сайта EmptyВто Яну 23, 2007 11:48 pm

Моля който може да носи цифрови фотоапарати за да съберем повече снимки за сайта. Аз ще се погрижа за видео-материали rabbit
Върнете се в началото Go down
BeSnIa
M
M



Брой мнения : 104
Localisation : Сектор "Г"
Registration date : 23.01.2007

Попълване на галерията на сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Попълване на галерията на сайта   Попълване на галерията на сайта EmptyСря Яну 24, 2007 12:18 am

Quester666 написа:
Моля който може да носи цифрови фотоапарати за да съберем повече снимки за сайта. Аз ще се погрижа за видео-материали rabbit

аз имам цифрово фото и ще видя,ако хвана някои който може да снима ще го дам Wink Smile
Върнете се в началото Go down
Quester666
M
M
Quester666


Брой мнения : 20
Registration date : 10.01.2007

Попълване на галерията на сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Само така   Попълване на галерията на сайта EmptyСря Яну 24, 2007 12:27 am

Тя Снежа ще донесе а аз ще взема камерата и май ще се оправим, но колкото повече - толкова повече.
Върнете се в началото Go down
BeSnIa
M
M



Брой мнения : 104
Localisation : Сектор "Г"
Registration date : 23.01.2007

Попълване на галерията на сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Попълване на галерията на сайта   Попълване на галерията на сайта EmptyСря Яну 24, 2007 1:21 am

Quester666 написа:
Тя Снежа ще донесе а аз ще взема камерата и май ще се оправим, но колкото повече - толкова повече.

Е значи и да взема и не все тая Wink така де,както каза колкото повече толкова повече Wink
Върнете се в началото Go down
CSKA_veteran




Брой мнения : 12
Age : 51
Localisation : България - София
Registration date : 14.02.2007

Попълване на галерията на сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Попълване на галерията на сайта   Попълване на галерията на сайта EmptyСря Фев 14, 2007 5:25 am

Very Happy lol! Имам стари архивни снимки от хандбала в ЦСКА от стари книги , но трябва да се отскенират тези работи и да се качат в нещо като раздел история за хандбала в ЦСКА !
Върнете се в началото Go down
http://www.cska.bg
Admin
A
A



Брой мнения : 113
Registration date : 10.01.2007

Попълване на галерията на сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Попълване на галерията на сайта   Попълване на галерията на сайта EmptyЧет Фев 15, 2007 3:29 pm

Това звучи интересно и ще дойде добре за страницата на клуба. Трябва да намерим начин да обменим снимков материал, за да го публикувам на страницата. Даже ще добавя нова секция за Архивни снимки, филмчета, резултати и т.н.
Върнете се в началото Go down
https://cska-handball.editboard.com
Admin
A
A



Брой мнения : 113
Registration date : 10.01.2007

Попълване на галерията на сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Попълване на галерията на сайта   Попълване на галерията на сайта EmptyНед Фев 18, 2007 9:34 pm

Ако някой има снимки, които иска да прати за сайта да праща на :
cska@cska-handball.com

Ако не са в електронен формат да пусне отговор и ще се оговорим да го взема и сканирам.
Върнете се в началото Go down
https://cska-handball.editboard.com
Sponsored content





Попълване на галерията на сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Попълване на галерията на сайта   Попълване на галерията на сайта Empty

Върнете се в началото Go down
 
Попълване на галерията на сайта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Forum - CSKA Handball :: Добре дошли във Форума на ХК ЦСКА :: Български Хандбал-
Идете на: