Forum - CSKA Handball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum - CSKA Handball

Handball Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Крум Савов

Крум Савов


Брой мнения : 48
Age : 48
Registration date : 17.01.2007

СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН Empty
ПисанеЗаглавие: СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН   СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН EmptyПон Апр 23, 2007 7:07 pm

Момчета , как ще коментирате представянето ни през изминалия шампионатен сезон?По мое скромно мнение имаше мачове , в които се представяхме на ниво , но имаше и мачове , в които изглеждахме като пълна НУЛА.Вие какво мислите по въпроса ?А да и още един :Какво ще правиме през лятото?
Върнете се в началото Go down
Admin
A
A



Брой мнения : 113
Registration date : 10.01.2007

СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН   СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН EmptyСря Апр 25, 2007 4:21 am

Епа не знам за вас момчета, ама за себе си знам какво ще правя Smile Белите мечки ме зоват.
А BesniA трябва да го наблюдавате какво прави по сайта, че няма на кого друг да го оставя.

А за сезона мисля, че ако на първите турнири бяхме се събрали (мачовете с Добрич и Хасково) щеше да е съвсем друго.
Върнете се в началото Go down
https://cska-handball.editboard.com
Крум Савов

Крум Савов


Брой мнения : 48
Age : 48
Registration date : 17.01.2007

СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН   СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН EmptyСря Апр 25, 2007 12:45 pm

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН   СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН Empty

Върнете се в началото Go down
 
СВЪРШИ И ТОЗИ ШАМПИОНАТЕН СЕЗОН
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Forum - CSKA Handball :: Добре дошли във Форума на ХК ЦСКА :: Български Хандбал-
Идете на: