Forum - CSKA Handball
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum - CSKA Handball

Handball Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)

Go down 
+3
m j
Teodor Iliev
loenata_topka
7 posters
АвторСъобщение
loenata_topka

loenata_topka


Брой мнения : 6
Registration date : 18.03.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyНед Мар 18, 2007 10:33 am

Дайта предложения за най-добар и най-калпав хандбалист и хандбалистка тази година в ЦСКА Very Happy
Върнете се в началото Go down
Teodor Iliev
V
V
Teodor Iliev


Брой мнения : 50
Age : 36
Registration date : 20.02.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyНед Мар 18, 2007 7:48 pm

Без никой да ми се сърди но мисля че за най-добър трябва да сложим И.Митков,а за най-калпав малък Ивчо.Но на него му е простено защото е още млад.А колкото до женската част не съм компетентен по този въпрос.Не ги следя!!!!! Нека някои от женския отбор даде мнение.
Върнете се в началото Go down
m j

m j


Брой мнения : 15
Registration date : 24.01.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyНед Мар 18, 2007 10:26 pm

абе за "най-добра" не знам,но за приза "най-калпава"конкуренцията е много сериозна Smile
Върнете се в началото Go down
N.KARABATIC

N.KARABATIC


Брой мнения : 20
Registration date : 24.02.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyНед Мар 18, 2007 10:55 pm

abe da vi kaja,vsi4ki sme si kalpavi. Laughing Laughing Very Happy Very Happy lol!

Пиши на КИРИЛИЦА!
Върнете се в началото Go down
imitkov23




Брой мнения : 36
Registration date : 02.02.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyСря Мар 21, 2007 11:29 pm

най-добър хандбалист за мен е Наско(ама по душа) Laughing
Върнете се в началото Go down
N.KARABATIC

N.KARABATIC


Брой мнения : 20
Registration date : 24.02.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyЧет Мар 22, 2007 1:12 am

всички сме добри по ду6а.хихих lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Admin
A
A



Брой мнения : 113
Registration date : 10.01.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyЧет Мар 22, 2007 1:39 am

Кокала е най-добър - на карти (3-5-8 обаче) Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://cska-handball.editboard.com
nikolai kolev




Брой мнения : 10
Registration date : 21.02.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyЧет Мар 29, 2007 7:32 am

за 3 5 8 не знам ама за белот питаите И.Митков xaxaxaxaxaxaxa
Върнете се в началото Go down
imitkov23




Брой мнения : 36
Registration date : 02.02.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyПет Мар 30, 2007 10:55 pm

Питахме го.И той каза че си пълен смех или по-точно шубе.А бе 3:3 е добре,приспами се,стъмни се,задуха и т.н.ОПРАВДАНИЯ
Върнете се в началото Go down
Teodor Iliev
V
V
Teodor Iliev


Брой мнения : 50
Age : 36
Registration date : 20.02.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyПет Мар 30, 2007 11:53 pm

Хахахаха от 3 на 1 кога ще ни обърнете !!!!!!! И после мене не ми се играе повече.... СМЕХ
Върнете се в началото Go down
nikolai kolev




Брой мнения : 10
Registration date : 21.02.2007

номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) EmptyВто Апр 10, 2007 12:17 am

Пендели Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)   номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка) Empty

Върнете се в началото Go down
 
номинации за наи-добър и най-калпав хандбалист(ка)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Forum - CSKA Handball :: Добре дошли във Форума на ХК ЦСКА :: Български Хандбал-
Идете на: